Telefon
602 433 758  /  34 363 34 20
AWARIE » telefon czynny 24h / 7
www.dombudex.pl
e-mail: dombudex@gmail.com
DOMBUDEX - to zespół dobrze wyszkolonych pracowników z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, który świadczy dla Państwa usługi Pogotowia Technicznego, jak również bogaty szereg usług ogólnobudowlanych.

Remonty, Wykończenia - Ekipa Remontowa

Obszar działalności: Częstochowa, Myszków, Zawiercie, Lubliniec, Tarnowskie Góry, Radomsko, Wieluń, Kłobuck, Kluczbork, Śląsk - pozostałe miejscowości

Remonty niejednemu spędzają sen z powiek. I nie ma w tym nic dziwnego. Nawet podczas zaplanowanego i przemyślanego remontu może się wydarzyć coś nieprzewidzianego, co skutecznie utrudni, o ile nie uniemożliwi zakończenie prac w planowanym terminie.

Na szczęście remonty nie muszą być problemem!

Serwis Techniczny DOMBUDEX oddaje do dyspozycji swoich Klientów ekipę wysoko wyspecjalizowanych pracowników remontowych. Ich wiedza i doświadczenie sprawiają, że nawet najtrudniejsze remonty odbywają się bez kłopotów i nieprzyjemnych niespodzianek.


Remonty Częstochowa


Ze względu na lokalizację naszej siedziby ofertę usług remontowych oraz prac wykończeniowych kierujemy przede wszystkim do klientów z terenu miasta Częstochowa. Wykonując kompleksowe remonty powierzchni mieszkalnych oraz użytkowych realizujemy szeroki zakres prac remontowo-wykończeniowych – od montażu instalacji elektrycznych, gazowych i wodno-kanalizacyjnych, po prace związane z adaptacją wnętrz.


Klientów zainteresowanych zleceniem remontu zapraszamy do zapoznania się z zakresem oferowanych usług remontowych, elektrycznych, gazowych i hydraulicznych.


Obszar działalności: Częstochowa, Myszków, Zawiercie, Lubliniec, Tarnowskie Góry, Radomsko, Wieluń, Kłobuck, Kluczbork, Śląsk - pozostałe miejscowości


Świadczymy pełne usługi remontowe i wykończeniowe obejmujące kompleksową adaptację wnętrz w domach jednorodzinnych, mieszkaniach i lokalach usługowych.


Współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz.


Na życzenie klienta wykonujemy również kompleksową realizację inwestycji, która obejmuje wykonanie projektu aranżacji wnętrza oraz porady w doborze materiałów budowlanych, mebli oraz całego wyposażenia.


Zwracamy szczególną uwagę na jakość, wysoki standard i terminowość wykonania naszych usług.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych, doświadczonych i stałych pracowników.


Zakres świadczonych usług:


Osoby trafiające na tą stronę wyszukiwały między innymi:
układanie glazury w Kłobucku, remonty w Częstochowie, usługi wykończeniowe w Wieluniu, gipsowanie i gipsówki w Radomsku, sufity podwieszane w Myszkowie, malowanie w Tarnowskich Górach, układanie paneli w Zawierciu, cyklinowanie parkietów Częstochowa, tapetowanie Kłobuck, usługi murarskie w Lublińcu, tynkarz Radomsko, wykończenia wnętrz Tarnowskie Góry, ekipa remontowa w Częstochowie
Start  |  Elektryk  |  Gaz  |  Hydraulik  |  Stolarz  |  Ślusarz  |  Dekarz  |  Remonty  |  Klimatyzacja  |  Termowizja  |  Naprawa reklam  |  Szklarz  |  Kontakt
Wykorzystywanie tekstów oraz materiałów graficznych zawartych na stronie bez zgody autorów zabronione!
Copyright © 2013-2019 Dombudex
Wykonanie strony: Brewka.pl